https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szigligeti [Ede] öszves színművei. V. füzet. Pasquil Eredeti vígjáték három felvonásban. [Pest] 1847, szerzői - (Beimel József). 87 p. Kiadói, foltos, papírborítóban, Lapok kijárnak.
1
20903.

Szigligeti [Ede] öszves színművei. V. füzet. Pasquil Eredeti vígjáték három felvonásban. [Pest] 1847, szerzői - (Beimel József). 87 p. Kiadói, foltos, papírborítóban, Lapok kijárnak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
1
20904.

Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Papp Tibor: Vendégszövegek (n). Összegyűjtött versek és vizuális költemények 1957-2002. Bp., 2003., Ister. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
20905.

Papp Tibor: Vendégszövegek (n). Összegyűjtött versek és vizuális költemények 1957-2002. Bp., 2003., Ister. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár tekintettel ... a természettudományokban, az uj törvényhozásban, a kereskedelemben szokásos szak- és műszavakra. Német-magyar rész. Negyedik kiadás. Bp., 1870, Heckenast. Korabeli félbőr kötésben sérült gerinccel
1
20906.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár tekintettel ... a természettudományokban, az uj törvényhozásban, a kereskedelemben szokásos szak- és műszavakra. Német-magyar rész. Negyedik kiadás. Bp., 1870, Heckenast. Korabeli félbőr kötésben sérült gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Béres Klára:  Cseppben az élet. Béres József életútja. (Dedikált és aláírt.) (Budapest), 2010. Akovita Könyvkiadó (Gyomai Kner Nyomda Zrt.) 198 + [26] p. Bővített kiadás. Dedikált: ,,Sok szeretettel: Béres Klára. Budapest, 2015'' Alatta más írásképpel ifjabb Béres Józsefnek, a feltaláló fiának, a Béres Gyógyszergyár Zrt. vezérigazgatójának aláírása. Az oldalszámozáson belül színes, szövegközti fotóanyaggal gazdagon illusztrált életrajzi interjúkötet első kiadása 1999-ben jelent meg, ,,Szirtfoknak lenni'' címmel. Bővített kiadásunk a tudós életpályáját 2006-ig követi; közli hagyatékban maradt, addig publikálatlan versét és második háborús élményein alapuló novelláit. Kiadói kartonkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20907.

Béres Klára: Cseppben az élet. Béres József életútja. (Dedikált és aláírt.) (Budapest), 2010. Akovita Könyvkiadó (Gyomai Kner Nyomda Zrt.) 198 + [26] p. Bővített kiadás. Dedikált: ,,Sok szeretettel: Béres Klára. Budapest, 2015'' Alatta más írásképpel ifjabb Béres Józsefnek, a feltaláló fiának, a Béres Gyógyszergyár Zrt. vezérigazgatójának aláírása. Az oldalszámozáson belül színes, szövegközti fotóanyaggal gazdagon illusztrált életrajzi interjúkötet első kiadása 1999-ben jelent meg, ,,Szirtfoknak lenni'' címmel. Bővített kiadásunk a tudós életpályáját 2006-ig követi; közli hagyatékban maradt, addig publikálatlan versét és második háborús élményein alapuló novelláit. Kiadói kartonkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Babiczky Béla:  Könyvtári feldolgozó munka II. rész -Osztályozás és szakkatalógus-szerkesztés  A Tanítóképző Intézet II. évfolyama számára (népművelő-könyvtáros-szak) : Bp., 1973. Tankönyvkiadó. Sérült papírkötésben
1
20908.

Babiczky Béla: Könyvtári feldolgozó munka II. rész -Osztályozás és szakkatalógus-szerkesztés A Tanítóképző Intézet II. évfolyama számára (népművelő-könyvtáros-szak) : Bp., 1973. Tankönyvkiadó. Sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.
1
20909.

Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Kálmán összes költeményei I-II. Bp., 1888, Ráth Mór (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomda), [2] p. + 492 p., 462 p. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétváltak
1
20910.

Tóth Kálmán összes költeményei I-II. Bp., 1888, Ráth Mór (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomda), [2] p. + 492 p., 462 p. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétváltak

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Albert Pál: Alkalmak. A szerző, Sipos Gyula (1935-, író álneve: Albert Pál) író, kritikus, esszéista által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Kortárs. Kiadói papírkötés.
1
20911.

Albert Pál: Alkalmak. A szerző, Sipos Gyula (1935-, író álneve: Albert Pál) író, kritikus, esszéista által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Kortárs. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benkes Zsuzsa-Nagy L. János-Petőfi S. János: Szövegtani kaleidoszkóp 1-2. köt. Bp., 1996., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Az 1. kötet a szerző, Petőfi S. János (1931-2013) nyelvész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
20912.

Benkes Zsuzsa-Nagy L. János-Petőfi S. János: Szövegtani kaleidoszkóp 1-2. köt. Bp., 1996., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1. kötet a szerző, Petőfi S. János (1931-2013) nyelvész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Könyvtári Minerva I-II. Bp., 1965., OSZK. Kiadói műbőr kötésben 684p + 234p.. 1500 pld
1
20913.

Könyvtári Minerva I-II. Bp., 1965., OSZK. Kiadói műbőr kötésben 684p + 234p.. 1500 pld

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország bibliográphiája VI. kötet. 1712-1860. Bp., 1972, OSZK. Kiadói papírkötésben
1
20914.

Magyarország bibliográphiája VI. kötet. 1712-1860. Bp., 1972, OSZK. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse