Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

Life 50. The First Fifty Years 1936-1986. USA, 1986, Little, Brown and Company, kissé sérült egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven, szakadt első oldallal. Gazdag képanyaggal illusztrált.
20915.

Rufpreis:
3 000 HUF

20916.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20917.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
20918.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1909,] Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. Gazdag képanyaggal, szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, magánkönyvtári címkével, laza kötéssel.
20919.

Rufpreis:
2 000 HUF

,,Fekete füzetek" sorozat 8 db száma: Kegyetlen bűnesetek; ,,Kivégzett" áldozatok; Brutális kezek; Megcsonkított hullák; Vérengző asszonyok; Átvágott torkok; Halálhörgések; Gyilkosok és áldozatok. (Dokumentumkrimi - csak felnőtteknek!) Bp., 1991-1992, Intermédia Kft. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
20920.

Rufpreis:
2 400 HUF

20921.

Rufpreis:
2 800 HUF

20922.

Rufpreis:
2 000 HUF

20923.

Rufpreis:
2 000 HUF

20924.

Rufpreis:
800 HUF

20925.

Rufpreis:
800 HUF

20926.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF