Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2973950
31237
463
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2924483
31238
463
Numismatik
3098651
31239
463
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN "A Sziklai Sándor Kollégium tiszteletbeli tagja" kétoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:AU
3113970
31240
463
90000
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:UNC,AU (originally PP) patina
3118602
31241
463
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes - MÉE" peremen jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, folt Adamo BP46
3090971
31242
463
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (24,60g/0.800/42,5mm) T:UNC ujjlenyomat Adamo BP5 3056773
31243
463
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" kétoldalas bronz tagsági érem, plexi keretben (42,5mm) T:AU Adamo BP5
3074698
31244
463
7500
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo BP12 3053315
31245
463
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3114356
31246
463
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,76g/0.800/42,5mm) T:AU halvány patina 3121763
31247
463
Numismatik
Domonkos Béla (1934-2020) ~1990. "In memoriam Iulii Magyary-Kossa" öntött bronz emlékplakett, utólagos öntvény (?) (113mm) T:XF
3113912
31248
463
Numismatik
Domonkos Béla (1934-2020) DN "Bobbert KHV 129p Újkígyós 1980" bronz plakett, keretben (108mm keret:160x160mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF