Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára" bronz emlékérem (50mm) T:AU Adamo KE28
31334.

Rufpreis:
10 000 HUF

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error
31335.

Rufpreis:
10 000 HUF

31336.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reményi József (1877-1977) 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" kétoldalas, bronz emlékérem (65mm) T:1-
31337.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:PP folt
31338.

Rufpreis:
10 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU apró karc
31339.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem, plombált, ép ÁPV tokban (34,5g/0.640/42mm) T:UNC Adamo PP1
31340.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" kétoldalas, patinázott, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/42,5mm) T:1
31341.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rónay Attila (1971-) "Boldog névnapot" műanyag öntvény (~186mm) T:2
31342.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rónay Attila (1971-) DN "Köszöntést mondanak a kisdednek, ki váltságot hozott az embernek / Boldog Karácsonyt!" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,54g/0.999/42,5mm) T:PP
31343.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rónay Attila (1971-) DN "Köszöntést mondanak a kisdednek, ki váltságot hozott az embernek / Boldog Karácsonyt!" jelzett Ag emlékérem, kapszulában többször hajtott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP
31344.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rózsa Péter (1936-2015) 1997. "30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola" egyoldalas gipsz minta, peremén és hátoldalán számozva (107mm) T:AU
31345.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF