Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "AZ MSZMP KB. Párttörténeti Intézete 1948-78" egyoldalas gipsz minta, peremén és hátoldalán számozva (105mm) T:AU
31286.

Rufpreis:
4 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves" Ag emlékérem kitűzős keretben (br.:4,12g/0.800/15mm) T:XF
31287.

Rufpreis:
4 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) ~1980. (1984) "Kiváló ügyvédi munkáért - Országos ügyvédi tanács" peremen jelzett Ag emlékérem névre szóló gravírozással, hátoldalán "1984. november 7." gravírozással (196,84g/0.900/70mm) T:AU patina
31288.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kiss György (1943-2016) 1980. "Jogász Vetélkedő - Döntő 1980" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalon vésett felirat (78mm) T:XF ph.
31289.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss György (1943-2016) 2012. "Adamovszky István 1951-2012" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP folt
31290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi csoportja - Jurisics Miklós / Kőszeg" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH2
31291.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Derkovits Gyula 1894-1984 / MÉE Szombathelyi Szervezete" Ag és bronz emlékérem (35,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH5
31292.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9
31293.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" jelzett, két unciás Ag emlékérem (62,62g/0,999/42,5mm) T:UNC,AU kis patina
31294.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

31295.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (42,5mm) + 2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU (PP)
31296.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kósa István (1953-) "Millecentenárium 896-1996 - Árpád fejedelem / Honfoglalás" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
31297.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF