Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3053457
31286
463
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "AZ MSZMP KB. Párttörténeti Intézete 1948-78" egyoldalas gipsz minta, peremén és hátoldalán számozva (105mm) T:AU
3121689
31287
463
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves" Ag emlékérem kitűzős keretben (br.:4,12g/0.800/15mm) T:XF 3120332
31288
463
50000
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) ~1980. (1984) "Kiváló ügyvédi munkáért - Országos ügyvédi tanács" peremen jelzett Ag emlékérem névre szóló gravírozással, hátoldalán "1984. november 7." gravírozással (196,84g/0.900/70mm) T:AU patina 3055963
31289
463
Numismatik
Kiss György (1943-2016) 1980. "Jogász Vetélkedő - Döntő 1980" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalon vésett felirat (78mm) T:XF ph. 3121851
31290
463
Numismatik
Kiss György (1943-2016) 2012. "Adamovszky István 1951-2012" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP folt
3035300
31291
463
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi csoportja - Jurisics Miklós / Kőszeg " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH2
3016406
31292
463
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Derkovits Gyula 1894-1984 / MÉE Szombathelyi Szervezete" Ag és bronz emlékérem (35,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH5
2737526
31293
463
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9
3114134
31294
463
30000
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" jelzett, két unciás Ag emlékérem (62,62g/0,999/42,5mm) T:UNC,AU kis patina 3059998
31295
463
Numismatik
3021968
31296
463
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (42,5mm) + 2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU (PP) 3118666
31297
463
Numismatik
Kósa István (1953-) "Millecentenárium 896-1996 - Árpád fejedelem / Honfoglalás" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF