Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Kósa István (1953-) 1989. "A magyarországi németek 1946-1948. évi kitelepítésének emlékére - Hazai Éremtani Egyesület" aranyozott bronz emlékérem kapszulában (50mm) T:PP ujjlenyomat
31298.

Rufpreis:
5 000 HUF

Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva (77mm) T:AU,XF
31299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lajos József (1936-) DN "Lenin" bronz emlékérem sérült márvány talapzaton (46mm, talapzat: 88x70x31mm) T:XF
31300.

Rufpreis:
3 000 HUF

31301.

Rufpreis:
2 000 HUF

31302.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lapis András (1942-) 1984. "Kecel újratelepítésének 250. évfordulójára / Patachich Gábor kalocsai érsek" kétoldalas, piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31303.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lapis András (1942-) 1986. "A Budavári Sikló újjáépítése / Köszönet a közreműködésért / BKV" bronz plakett / kisplasztika, eredeti dísztokban (91x69x58mm) T:AU patina / Hungary 1986. "Reconstruction of the Budavári Cable Car / Thank you for your contribution / BKV" bronze plaque, unsigned András Lapis in display case (91x69x58mm) C:AU patina
31304.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

31305.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)  Adamo BP17
31306.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lapis András (1942-) 1987. "A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére - MÉE Székesfehérvár / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,87g/0.835/42,5mm) T:PP karc Adamo SF7
31307.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) 1988. "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára 1838-1988 - Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Ag emlékérem (36,29g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
31308.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-2018) 1992. "Feszty-Körkép ezüst éremsor - Árpád Vezér / Sámán" jelzett Ag emlékérem (36,38g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, karc
31309.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF