Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Domonkos Béla (1934-2020) DN "Teleki Sámuel 1845-1916" egyoldalas bronz plakett, keretben (~105mm, keret: 160x160mm) T:AU
31249.

Rufpreis:
6 000 HUF

Domonkos Béla (1934-2020) DN "St. Elisabeth" egyoldalas Szent Erzsébetet ábrázoló bronz plakett, keretben (~98x81mm, keret: 160x160mm) T:AU
31250.

Rufpreis:
6 000 HUF

Domonkos Béla (1934-) DN "Gábor Andor" egyoldalas öntött bronz plakett (110mm) T:AU
31251.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ecsedi Mária (1941-) 1996. "70 éves a pengő 1996-ban, a Millecentenárium évében / 50 éves a forint - Fejér megyei Éremgyűjtők" fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat Adamo SF31
31252.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF HPII 714.
31253.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fekete Tamás (1931-2007) (?) DN "Dr. Dollinger Gyula-díj" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (100mm) T:UNC kis patina
31254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU
31255.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Fritz Mihály (1947-) 1985. "MÉE Csongrád Megyei Szervezete - Makó Városi Tanács / 75 éve született Erdei Ferenc" Ag és bronz emlékérem (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31256.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" kétoldalas Ag emlékérem, peremén "SZG" jelzéssel (35,89g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31257.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,33g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP26
31258.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,43g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31259.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1989. "A francia szabadságharc 200. évfordulója (Liberté, Égalité, Fraternité - Republique Française)" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31261.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF