Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:UNC kis patina
31225.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "II. Rákóczi Ferenc / Illustris Schola Sáros-Patachina" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (40mm) T:AU
31226.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:AU / Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU
31227.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (89mm) T:AU
31228.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF
31229.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31230.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-2018) 1994. "25 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (36,22g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina Adamo BP42
31231.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Sándor-palota MDCCCVI / A Magyar Köztársaság Elnökétől" peremen jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (33,94g/0.925/42,5mm) T:PP patina, folt
31232.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Búza Barna (1920-2010) 1975. "Béke és barátság" nagyméretű egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (140x315x10mm) T:AU A legnagyobb magyarországi plakett.
31233.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Cséri Lajos (1928-2020) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) dísztokban T:AU
31234.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU ph
31235.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (34,72g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26
31236.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF