Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3114362
31213
463
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3075305
31214
463
9500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:PP
2960314
31215
463
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3057805
31216
463
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (9x) (42,5mm) T:AU,XF
3121668
31217
463
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (15,42g/0.925/32mm) T:AU (PP) patina
3075109
31218
463
9500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP
3118704
31219
463
Numismatik
Bognár György (1944-) "Országház / Budapest" jelzett Ag emlékérem (31,09g/0.999/42,5mm) T:PP
3116164
31220
463
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Budapesti Elektromos Művek Rt. 1893 / A jól végzett munka elismeréséül" jelzetlen Ag emlékérem (30,65g/42,5mm) T:AU patina, kis ph
3121863
31221
463
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa" bronz emlékérem dísztokban (60mm) T:AU
3072144
31222
463
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1970. "Hazánk felszabadulásának 25 éves évfordulójára / Hazai Pamutszövőgyár Vállalati Vez. és Pártszervezete" bronz emlékérem (57mm) T:UNC
3071074
31223
463
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (81mm) T:UNC kis patina
3071085
31224
463
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége - X. 1967-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (60mm) T:UNC,AU / Hungary 1977. "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége - X. 1967-1977" double-sided, cast bronze commemorative medallion in case. Sign.: Miklós Borsos (60mm) C:UNC,AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF