Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:PP
31214.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (9x) (42,5mm) T:AU,XF
31216.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (15,42g/0.925/32mm) T:AU (PP) patina
31217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP
31218.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Bognár György (1944-) "Országház / Budapest" jelzett Ag emlékérem (31,09g/0.999/42,5mm) T:PP
31219.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bognár György (1944-) DN "Budapesti Elektromos Művek Rt. 1893 / A jól végzett munka elismeréséül" jelzetlen Ag emlékérem (30,65g/42,5mm) T:AU patina, kis ph
31220.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa" bronz emlékérem dísztokban (60mm) T:AU
31221.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1970. "Hazánk felszabadulásának 25 éves évfordulójára / Hazai Pamutszövőgyár Vállalati Vez. és Pártszervezete" bronz emlékérem (57mm) T:UNC
31222.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (81mm) T:UNC kis patina
31223.

Rufpreis:
8 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége - X. 1967-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (60mm) T:UNC,AU / Hungary 1977. "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége - X. 1967-1977" double-sided, cast bronze commemorative medallion in case. Sign.: Miklós Borsos (60mm) C:UNC,AU
31224.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF