Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3115558
31310
463
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" jelzett Ag emlékérem (57,73g/0.835/42,5mm) + Kligl Sándor (1945-) 1996. "Szent István és Boldog Gizella Szobra Szeged" fém emlékérem (42,5mm) T:AU patina 3118577
31311
463
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" (2xklf) bronz és jelzett Ag emlékérem pár (38,78g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU patina
2959249
31312
463
Numismatik
2984753
31313
463
900
Numismatik
3113169
31314
463
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) kopott aranyozás
3016134
31315
463
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és bronz emlékérem pár (25,36g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP7
3095005
31316
463
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz / Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42x35mm) T:AU 3051764
31317
463
Numismatik
Ligeti Erika (1934-) "Qualitás Galéria" bronz plakett (48x48mm) T:AU
3093671
31318
463
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Sprencz Jenő szoboröntő" kétoldalas bronz névjegyérem (38mm) T:AU
3073755
31319
463
Numismatik
Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimiensis" ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:XF patina, karc 2783627
31320
463
Numismatik
3090491
31321
463
Numismatik
M. Kemény Judit (1918-2009) 1998. "Emlékérem Dr. Halász Géza 1816-1888 / Magyar Életbiztosítási Orvostani Társaság és a Pest Megyei Tisztifőorvosi Hivatal 1998 (gravírozva: Prof. Dr. Fehér János)" bronz emlékérem (89mm) T:AU patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF