Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" jelzett Ag emlékérem (57,73g/0.835/42,5mm) + Kligl Sándor (1945-) 1996. "Szent István és Boldog Gizella Szobra Szeged" fém emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31310.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" (2xklf) bronz és jelzett Ag emlékérem pár (38,78g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU patina
31311.

Rufpreis:
8 000 HUF

31312.

Rufpreis:
800 HUF

31313.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) kopott aranyozás
31314.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és bronz emlékérem pár (25,36g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP7
31315.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz / Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42x35mm) T:AU
31316.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Erika (1934-) "Qualitás Galéria" bronz plakett (48x48mm) T:AU
31317.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Sprencz Jenő szoboröntő" kétoldalas bronz névjegyérem (38mm) T:AU
31318.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimiensis" ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:XF patina, karc
31319.

Rufpreis:
1 600 HUF

31320.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

M. Kemény Judit (1918-2009) 1998. "Emlékérem Dr. Halász Géza 1816-1888 / Magyar Életbiztosítási Orvostani Társaság és a Pest Megyei Tisztifőorvosi Hivatal 1998 (gravírozva: Prof. Dr. Fehér János)" bronz emlékérem (89mm) T:AU patina
31321.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF