Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (31,17g/0.925/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
31262.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Fritz Mihály (1947-) 1992. "Hévíz város 1992. május 1." kétoldalas peremen jelzett Ag emlékérem nem hozzávaló dísztokban (43mm) T:AU (PP) patina
31263.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
10

Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag és bronz emlékérem pár (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3
31264.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fritz Mihály (1947-) 1993. "25 éves a Fejér megyei szervezet / MÉE Fejér megyei Alba Regia szervezete" Ag és bronz emlékérem pár (35,97g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Adamo SF22
31265.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (36,25g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BP43
31266.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo BP43
31267.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP43
31268.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1998. "Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója 1898-1998 - MÉE Szeged" peremen jelzett Ag emlékérem (33,96g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, folt Adamo SG34
31269.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" peremen jelzett Ag emlékérem (34,43g/0.925/42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31270.

Rufpreis:
8 000 HUF

31271.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fritz Mihály (1947-) DN "Arany Katedra Emlékplakett" aranyozott fém emlékérem (60mm) T:AU (eredetileg PP)
31272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fűz Veronika (1951-) 1991. "IV. Károly, Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (36,07g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina Adamo BA7
31273.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF