31335.
Beendet 463. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error