Antik

Zahl der Lose: 213

12296.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós ezüstözött alpakka tejkiöntő, monogramos, jelzett, m: 12,5 cm
12297.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, jelzett, kopással, 30,5x14,5 cm
12298.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x16 cm
12299.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm
12300.

Rufpreis:
12 000 HUF

12301.

Rufpreis:
10 000 HUF

Francia falikárpit, Paul Chocarne-Moreau (1855-1930) festménye után, XX. sz. első fele, kis sérülésekkel, 54x37 cm
12302.

Rufpreis:
2 400 HUF
18

Francia falikárpit, Paul Chocarne-Moreau (1855-1930) festménye után, XX. sz. első fele, minimális sérülésekkel, 54x37 cm
12303.

Rufpreis:
2 400 HUF

Halasi csipke, üvegezett keretben, d: 16 cm (keret: 23,5x23,5 cm)
12304.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

cca 19. sz. vége, Kayser szenteltvíztartó. Ezüstözött ón, eredeti üvegbetétjével, 18x9 cm
12305.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Keleti témájú kézzel festett selyemkép. Üvegezett keretben 21x26 cm
12306.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950
12307.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF