Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3121536
12296
463
Antique
3121358
12297
463
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka tejkiöntő, monogramos, jelzett, m: 12,5 cm 3121359
12298
463
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, jelzett, kopással, 30,5x14,5 cm 3114463
12299
463
22000
Antique
Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x16 cm 3113088
12300
463
Antique
Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm
3090116
12301
463
Antique
3114058
12302
463
Antique
Francia falikárpit, Paul Chocarne-Moreau (1855-1930) festménye után, XX. sz. első fele, kis sérülésekkel, 54x37 cm 3114054
12303
463
Antique
Francia falikárpit, Paul Chocarne-Moreau (1855-1930) festménye után, XX. sz. első fele, minimális sérülésekkel, 54x37 cm 3116942
12304
463
Antique
Halasi csipke, üvegezett keretben, d: 16 cm (keret: 23,5x23,5 cm) 3081431
12305
463
Antique
cca 19. sz. vége, Kayser szenteltvíztartó. Ezüstözött ón, eredeti üvegbetétjével, 18x9 cm
3074574
12306
463
3200
Antique
Keleti témájú kézzel festett selyemkép. Üvegezett keretben 21x26 cm 2988699
12307
463
Antique
5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF