Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2964895
12258
463
14000
Antique
2964696
12259
463
Antique
2964689
12260
463
Antique
2979215
12261
463
Antique
2938088
12262
463
14000
Antique
2938106
12264
463
15000
Antique
Antik aufsatz asztalközép, szürke fém kerek talpon 3 csikozott tömör üveg oszlopon felső tartóba készített Eredeti-finoman csiszolt (apró csorbával) nagyméretű (24.5cm Átm.)kínáló tállal. historizáló stílus, polírozott test, patinás talp, kopásokkal 23x11 cm
2964893
12265
463
Antique
3024022
12266
463
7500
Antique
3113094
12267
463
Antique
3113590
12268
463
Antique
Argentor szecessziós kínáló, üvegbetéttel, kopással, üvegen pattanással, d: 14 cm 3112647
12269
463
Antique
Art deco ezüstözött nyolcoldalú hosszúkás kínáló. Kopással, 44,5x20,5 cm 3114658
12270
463
24000
Antique
Lisa Larson (svéd, 1931-2024), Gustavsberg Manufaktúra: Madaras falidísz. Festett porcelán plakett, cca 1965/70, jelzett, sarkán minimális sérüléssel, 23x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF