Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3070410
12222
463
Antique
Berndorf alpakka sószóró. Jelzett. 13 cm
2824583
12223
463
Antique
Fonott fém kosárka, ezüstözött fém, szép állapotban, m: 12 cm
2927272
12224
463
Antique
Lemezárugyár régi diavetítő, nincs kipróbálva, kopásokkal, m: 16 cm
3035349
12225
463
Antique
Zenélő puttók két plasztikus figurát ábrázoló ón tányér, jelzett d: 23 cm
3035352
12226
463
Antique
Tavasz és Nyár két plasztikus figurákat ábrázoló ón tányér jelzettek d: 23 cm
2777595
12227
463
Antique
Orosz papírmasé tál. Virágos d: 35 cm, kopással
3011506
12228
463
4400
Antique
3017147
12229
463
Antique
3014868
12230
463
Antique
G Metten antik ón tálka. Jelzett 19x11 cm
3019209
12231
463
Antique
Iparművész réz tálka, kézzel készített, jelzés nélkül, 27x12 cm
3004049
12232
463
Antique
Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm
2904459
12233
463
2200
Antique
Prága mintás bronzírozott fém falitányér, jelzés nélkül,minimális kopással, d: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF