Antik

Zahl der Lose: 213

12198.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kis perzsa szőnyeg Irán, cca 1960. sűrű kézi szövésű, gyapjú és selyem, levédett, kis napszívással. jó állapotban. 55x86 cm
12199.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Afgán belucs táska / szőnyeg. Kézzel készített. XX: sz. eleje Kiterítve 82x43 cm
12200.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
12201.

Rufpreis:
5 000 HUF

12202.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szecessziós stílusú antik asztali lámpa, tejüveg búrával, m: 57 cm
12203.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi Fradi (FTC, Ferencváros) zászló, szövet, feltehetően XX. sz. közepe, foltos, fa rúdon, 52,5x44 cm
12204.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12205.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

12206.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik kínai faragott kókuszdió pohár, h. 12 cm, kis hibával, / Chinese carved coconut glass
12207.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
12208.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bőr ládika. Firenze, XIX. sz. Aranyozott, kulcsos zárral (nem működik) Kis kopással, de jó állapotban bársony és selyem béléssel 18x12x13 cm
12209.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF