Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3120947
12198
463
Antique
3114807
12199
463
Antique
Kis perzsa szőnyeg Irán, cca 1960. sűrű kézi szövésű, gyapjú és selyem, levédett, kis napszívással. jó állapotban. 55x86 cm 3112712
12200
463
Antique
Afgán belucs táska / szőnyeg. Kézzel készített. XX: sz. eleje Kiterítve 82x43 cm 3120953
12201
463
Antique
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
2581423
12202
463
Antique
3033668
12203
463
Antique
Szecessziós stílusú antik asztali lámpa, tejüveg búrával, m: 57 cm
3034591
12204
463
Antique
Régi Fradi (FTC, Ferencváros) zászló, szövet, feltehetően XX. sz. közepe, foltos, fa rúdon, 52,5x44 cm
2921053
12205
463
13000
Antique
2938891
12206
463
Antique
2938900
12207
463
Antique
Antik kínai faragott kókuszdió pohár, h. 12 cm, kis hibával, / Chinese carved coconut glass 2211659
12208
463
6500
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
2929894
12209
463
14000
Antique
Bőr ládika. Firenze, XIX. sz. Aranyozott, kulcsos zárral (nem működik) Kis kopással, de jó állapotban bársony és selyem béléssel 18x12x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF