Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938051
12234
463
Antique
Asztali lámpa Antik nikkelezett szec/art deco női alak tart feje felett nagy méretű mattfehér gömb üveg lámpabúrát, új kábelezéssel M50cm Talp 16cm
3116271
12235
463
Antique
3117775
12236
463
Antique
Christoffle alpakka kiöntő, jelzett, 20 cm 3119396
12237
463
Antique
Petzelt József - Katetométer (magasság különbözet mérő) Nusz és Tsa, Pest XIX. sz. közepe, réz, Jelzett, gravírozott. eredeti tokjában. / Cathetometere antique measurement kit. 3094166
12238
463
Antique
Kovács Katalin: Csillaglány. Tűzzománc. Jelzett a hátoldalon 21x13 cm Fa alapon
3096133
12239
463
6500
Antique
Antik bronz asztali lámpa, savmaratott, részben kéken színezett búrával. Kis kopással, m: 37,5 cm
3096181
12240
463
Antique
Art deco tintatartó, cca 1930, fa, fém, sérült, h: 29 cm 2862429
12241
463
Antique
Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
3053674
12242
463
48000
Antique
Gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 21 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban 3069191
12243
463
Antique
Orosz cári szamovár cca 1910. Réz, fa gombokkal. Kopott, hiányos, Jelzett, m: 43 cm
2859144
12244
463
Antique
Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
3069196
12245
463
Antique
Női díszmagyar mellény és blúz. XIX. sz. vége.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF