Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3114702
12271
463
44000
Antique
Gerda Heuckeroth designer, Ceramano Manufaktúra: Urania falidísz. 1962, homorú és domború kristálymázas körökkel díszített lilán festett vulkánmázas kerámia. Jelzett a hátoldalon, hátoldalán kis kopással, minimális pattogzással, 73x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3114862
12272
463
Antique
Antik kínai lakkfaragott váza, m: 13 cm
3115497
12273
463
Antique
Antik háromrészes kávé-tea szervírozó szett, két kiöntő és cukortartó, kopással, m: 11,5-24 cm 3112868
12274
463
Antique
Antik kávés kiöntő, jelzett. Törökország XIX. sz eleje. Vörösréz 26 cm 3112881
12275
463
Antique
3 db Isteni jelenéseket ábrázoló német festett fa tábla 23x38 cm XIX. sz. Kézzel festett 3113202
12276
463
Antique
Ötágú gyertyatartó griff madarakkal Öntött réz 35 cm 3113200
12277
463
Antique
Art deco gyertyatartó Krómozott fém 47 cm 3113642
12278
463
Antique
Állólámpa Nagy méretű faragott fa. ca. 1940, Szép állapotban, búrával 170 cm 3115985
12280
463
Antique
Antik ékszeres szelence, tetején mikromozaik díszítéssel, 7x7x7 cm 3115987
12281
463
Antique
5 darab antik uradalmi házkulcs, h: 21 cm alatt
3115990
12282
463
Antique
6 darab antik uradalmi házkulcs, h: 20 cm alatt
3117046
12283
463
Antique
Nagyméretű rezezett fém dísztál, bibliai jelenetekkel díszítve, jelzett, d: 39,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF