Antik

Zahl der Lose: 213

Gerda Heuckeroth designer, Ceramano Manufaktúra: Urania falidísz. 1962, homorú és domború kristálymázas körökkel díszített lilán festett vulkánmázas kerámia. Jelzett a hátoldalon, hátoldalán kis kopással, minimális pattogzással, 73x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12271.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Antik kínai lakkfaragott váza, m: 13 cm
12272.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antik háromrészes kávé-tea szervírozó szett, két kiöntő és cukortartó, kopással, m: 11,5-24 cm
12273.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik kávés kiöntő, jelzett. Törökország XIX. sz eleje. Vörösréz 26 cm
12274.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db Isteni jelenéseket ábrázoló német festett fa tábla 23x38 cm XIX. sz. Kézzel festett
12275.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ötágú gyertyatartó griff madarakkal Öntött réz 35 cm
12276.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Art deco gyertyatartó Krómozott fém 47 cm
12277.

Rufpreis:
8 000 HUF

Állólámpa Nagy méretű faragott fa. ca. 1940, Szép állapotban, búrával 170 cm
12278.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antik ékszeres szelence, tetején mikromozaik díszítéssel, 7x7x7 cm
12280.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

5 darab antik uradalmi házkulcs, h: 21 cm alatt
12281.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

6 darab antik uradalmi házkulcs, h: 20 cm alatt
12282.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Nagyméretű rezezett fém dísztál, bibliai jelenetekkel díszítve, jelzett, d: 39,5 cm
12283.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF