Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3119961
12308
463
Antique
Antik ezüst (Ag) borítású, monogramos ruhakefe, jelzett: R.W.&S. Sterling (R. Wallace & Sons, USA, 1900 körül), h: 16 cm 3017580
12309
463
Antique
Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
2923344
12310
463
Antique
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
2526372
12311
463
Antique
3093044
12312
463
Antique
Ikon. XIX. sz. Szent Mihály ábrázolással. Kézzel festett, 12x16 cm
3115498
12313
463
Antique
Alpakka kispohár szett. 6 db, kopással, m 7,5 cm
3112639
12314
463
Antique
2 darab antik hímzett iskolai betűszemléltető falikép. Kongré alapon keresztszemes hímzéssel, javítással, 49x34 cm, 67x35 cm 3121397
12315
463
3800
Antique
Antik kehelyalátét és kehelytakaró. cca 1900, mintásan letűzött fémfonál díszítéssel, korának megfelelő állapotban, 14x14 cm, 40x9 cm
3121361
12316
463
Antique
Iparművész levélbontó kés, kopással, h: 30 cm 3116590
12317
463
Antique
cca 1930-1940 Olajozó kanna. Réz, jelzett, gyártó: Krolupper József vasúti jelzőlámpa-, fém- és bádogárugyár Rt., Budapest. Korának megfelelő állapotban, 13x7,5x3 cm 3107058
12318
463
Antique
Jó szerencsét! Gilberttelep. Bányász fokos réz fej és szeg, 14 cm 3032531
12319
463
24000
Antique
10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF