Antik

Zahl der Lose: 213

Antik ezüst (Ag) borítású, monogramos ruhakefe, jelzett: R.W.&S. Sterling (R. Wallace & Sons, USA, 1900 körül), h: 16 cm
12308.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
12309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
12310.

Rufpreis:
1 200 HUF

12311.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ikon. XIX. sz. Szent Mihály ábrázolással. Kézzel festett, 12x16 cm
12312.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Alpakka kispohár szett. 6 db, kopással, m 7,5 cm
12313.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab antik hímzett iskolai betűszemléltető falikép. Kongré alapon keresztszemes hímzéssel, javítással, 49x34 cm, 67x35 cm
12314.

Rufpreis:
5 000 HUF
31

Antik kehelyalátét és kehelytakaró. cca 1900, mintásan letűzött fémfonál díszítéssel, korának megfelelő állapotban, 14x14 cm, 40x9 cm
12315.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművész levélbontó kés, kopással, h: 30 cm
12316.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Olajozó kanna. Réz, jelzett, gyártó: Krolupper József vasúti jelzőlámpa-, fém- és bádogárugyár Rt., Budapest. Korának megfelelő állapotban, 13x7,5x3 cm
12317.

Rufpreis:
2 400 HUF
16

Jó szerencsét! Gilberttelep. Bányász fokos réz fej és szeg, 14 cm
12318.

Rufpreis:
6 000 HUF

10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
12319.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF