Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051030
12320
463
24000
Antique
10 db vegyes méretű régi szivarvágó, benne fém, csont, gyöngyház, agancs nyelűekkel 20 cm-ig
3097269
12321
463
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka fali dísztálka, vadász motívumokkal, közepében kutyás jelenettel. Jelzés nélkül, kopott, 17,5x12,5 cm 3026015
12322
463
22000
Antique
Antik orosz utazó triptichon, bronz, jó állapotban, 14×35 cm 2786248
12323
463
Antique
3069200
12324
463
Antique
Női kalap fekete fátyollal ca 1900.
2786240
12325
463
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 14 cm
2786226
12326
463
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
2786239
12327
463
Antique
3071899
12328
463
Antique
cca 1970 Lengyel sasos iparművész fém borítású notesz / Polish eagle craftsman metal-covered notebook 11x16 cm
3098878
12329
463
Antique
2761132
12330
463
Antique
Cca. 1930 The Balkan Sobraine, Smoking Mixture, England, London dohány tartó fém doboz, kopásokkal, d: 10,5 cm
3116071
12331
463
Antique
cca 19. sz., Krisztus fej, festett porcelán miniatúra, keretben. 4x3 cm, kerettel 7,5x7 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF