Antik

Zahl der Lose: 213

Antik ezüstözött gyertyatartó pár. Egyiken jelzett: sérült címkén "...ász Nándor ékszerész" felirat. Lekopott ezüstözéssel, réz vagy alpakka lemez, m: 36 cm
12284.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szecessziós ezüstözött rézlemez gyertyatartó. Jelzett, lekopott ezüstözéssel, m: 33,5 cm
12285.

Rufpreis:
6 000 HUF

Art deco ékszerdoboz. Oroszlánkörmös lábakon álló téglatest, elemekből épített zsírkő, kis kopottsággal, 17,5x13x14 cm
12286.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós ezüstözött alpakka piperetükör és 2 db kefe. Kopással, h: 18-26 cm
12287.

Rufpreis:
5 000 HUF

Thangka, Zöld Tara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12288.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thangka, Jambhala ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x68 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12289.

Rufpreis:
8 000 HUF

12290.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thangka, Hatkezű Mahakala ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x53 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12291.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thangka, Kubera ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12292.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thangka, Water-Moon Avalokiteśvara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x71 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12293.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thangka, Guru Padmasambhava ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x78 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12294.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thangka, Virupakkha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x80 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12295.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF