Antik Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3054866
12186
463
Antique
cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm
3053961
12187
463
Antique
Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm
2800676
12188
463
14000
Antique
2978707
12189
463
Antique
Antik angol ezüst (Ag) 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm Fésű szaruja törött több helyen 2985803
12190
463
28000
Antique
12 személyes, ezüstözött evőkészlet, jelzett, szaru nyéllel néhány darab, dobozában.
2927505
12191
463
24000
Antique
Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm
3116872
12192
463
40000
Antique
3116854
12193
463
30000
Antique
Nagyméretű kelim. Anatólia, Törökország, cca 1970, jó állapotú, cca 220x150 cm
3120939
12194
463
Antique
Türkmén teve melldísz. Belső-Ázsia, cca XX. sz. eleje, kis sérülésekkel, összességében jó állapotban, cca 70x36 cm 3118501
12195
463
Antique
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm
3118746
12196
463
Antique
Fulbék teveszőr szőnyeg. Nigéria vagy környéke, cca 1970, 230x58 cm 3120957
12197
463
Antique
2 darab anatóliai mintás kelim. Gödöllő, cca 1910, javítással, 34x35 cm, 43x32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF