Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3092908
22241
463
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) kiskanál, 2 db, jelzett, h: 11 cm, nettó: 23 g
3092684
22242
463
Ezüst(Ag) modern gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,3 g 3092870
22243
463
4400
Ezüst(Ag) gyöngyház díszítésű karkötő, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 20,4 g
3092901
22244
463
2200
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzés nélkül, h: 11 cm, nettó: 6,4 g
3092914
22245
463
6500
Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 14,15 g
3121820
22246
463
Ezüst (Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 61, bruttó: 5,6 g 3121823
22247
463
Ezüst (Ag) plasztikus gyűrű, jelzés nélkül, méret: 62, nettó: 7,2 g 3121841
22249
463
Ezüst(Ag) indás gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 4,3 g 3121768
22250
463
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, 6×5,5 cm, nettó: 10 g
3121353
22251
463
4800
Ezüst (Ag) teás kanál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, 27,8 g, 15 cm 3121864
22252
463
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, arany kapoccsal, h: 42 cm 3114913
22253
463
Mária Terézia tallér S.F. utánveret ezüst (Ag) kulcstartóvá alakítva d. 4 cm br 32 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF