Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3117485
22144
463
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) pálcikás lapos pancer karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 3,4 g 3117486
22145
463
Ezüst (Ag) walles nyaklánc, jelzet, h: 42 cm, nettó: 2 g 3117404
22146
463
Ezüst (Ag) kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,4 g
3088971
22147
463
Ezüst(Ag) fülbevalópár + medál borostyánnal, jelzett, bruttó: 4,4 g
3092543
22148
463
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 14,5 g 3092337
22149
463
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,9 g
3092525
22150
463
Ezüst(Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 10,6 g 3092590
22151
463
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,6 g 3092271
22152
463
4400
Ezüst(Ag) nagy szemű masszív karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 12,1 g
3022969
22153
463
3022985
22154
463
2848308
22155
463
Ezüst (Ag) ciprusi díszkanál. Jelzett (800), kopásokkal, nettó: 11 g, h: 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF