Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 301

Aranyozott ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 5,5 cm, 10,8 g
22192.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
22

Ezüst(Ag) mini gyertyatartó, jelzett, kis deformációval, m: 6 cm, nettó: 17,8 g
22193.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) kerek szemes anker nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 5 g
22194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) háromszálas fonott mintás karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,2 g
22195.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Arany (Au) 14K kereszt medál, jelzett, 2,3×1,2 cm, nettó: 1,3 g
22196.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, 5,2×2 cm, nettó: 9,9 g
22197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) filigrán virágos bross, jelzett, d: 2,8 cm, nettó: 2,9 g
22198.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) ovális szemű anker nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 3,4 g
22199.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 4,4 g
22200.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) nyakék ívelt szemekkel, jelzett, h: 44 cm, nettó: 14,1 g
22201.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) golyómintás kígyó bokalánc jelzett, h: 23-25 cm, nettó: 2,5 g
22202.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) ródiumozott venezianer nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 7,1 g
22203.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF