Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 301

Ezüst (Ag) díszkanál, jelzett, h: 16 cm, nettó: 35,3 g
22290.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aufsatz. Kristály, ezüst (Ag) talppal. d: 21 cm .
22291.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) peremes kristály üvegcse. Jelzett, hibátlan 10 cm
22292.

Rufpreis:
6 000 HUF

Art deco váza. Styl műterem kézi festett porcelán,jelzett, minimális kopással
22293.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) fedeles kristály pipere üveg. Jelzett Sterling ezüst , tetején kis benyomódással21,6 g 9x9 cm
22294.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sárkányölő Szent György. Modern ikon, ezüst (Ag) okláddal, jelzett, kopással, 27x22 cm
22295.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
10

22296.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5 g
22297.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) karkötő és medál rózsaszín kövekkel br 12,5 g
22298.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 7,4 g
22299.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) golyós fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,7 g
22300.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

22301.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF