Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3122673
22290
463
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) díszkanál, jelzett, h: 16 cm, nettó: 35,3 g 3118433
22291
463
24000
Aufsatz. Kristály, ezüst (Ag) talppal. d: 21 cm . 3112778
22292
463
Ezüst (Ag) peremes kristály üvegcse. Jelzett, hibátlan 10 cm
3112789
22293
463
Art deco váza. Styl műterem kézi festett porcelán,jelzett, minimális kopással 3112770
22294
463
Ezüst (Ag) fedeles kristály pipere üveg. Jelzett Sterling ezüst , tetején kis benyomódással21,6 g 9x9 cm 3115071
22295
463
Sárkányölő Szent György. Modern ikon, ezüst (Ag) okláddal, jelzett, kopással, 27x22 cm 2841427
22296
463
Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 58, bruttó: 7,3g 3092790
22297
463
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5 g
3113390
22298
463
Ezüst (Ag) karkötő és medál rózsaszín kövekkel br 12,5 g
3117735
22299
463
Ezüst (Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 7,4 g 3121793
22300
463
3400
Ezüst (Ag) golyós fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,7 g 3098870
22301
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF