Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 301

Ezüst(Ag) kockás nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,5 g
22278.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) charm Pandora jelzéssel, d: 1,1 cm, nettó: 2,9 g
22279.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

22280.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst(Ag) villa és kanál, puttós nyéllel, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 120,9 g
22281.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) gazdagon díszített tálca, jelzett, d: 18,5 cm, nettó: 149 g
22282.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14,5×16 cm, nettó: 92 g
22283.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

22284.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g
22285.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Tiffany & Co.Makers sterling ezüst (Ag) lemezzel bevont levélnehezék, "Department of Commerce / United States of America" felirattal, jelzett, kopással, 10x7 cm
22286.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

22287.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

22288.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

22289.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF