Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3121849
22278
463
3200
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) kockás nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,5 g 3121781
22279
463
Ezüst (Ag) charm Pandora jelzéssel, d: 1,1 cm, nettó: 2,9 g 3019387
22280
463
38000
3122592
22281
463
24000
Ezüst(Ag) villa és kanál, puttós nyéllel, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 120,9 g 3122639
22282
463
30000
Ezüst(Ag) gazdagon díszített tálca, jelzett, d: 18,5 cm, nettó: 149 g 3117825
22283
463
36000
Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14,5×16 cm, nettó: 92 g
2964279
22284
463
40000
3033893
22285
463
17000
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g 3123179
22286
463
Tiffany & Co.Makers sterling ezüst (Ag) lemezzel bevont levélnehezék, "Department of Commerce / United States of America" felirattal, jelzett, kopással, 10x7 cm
3038774
22287
463
80000
2842569
22288
463
46000
2704559
22289
463
48000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF