Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3076536
22228
463
28000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) medál türkizzel, jelzett, 4,5×3,5 cm, bruttó: 12,7 g
3092830
22229
463
Ezüst(Ag) medál borostyánnal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 5,5 g 3092905
22230
463
2200
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzés nélkül, h: 11 cm, nettó: 6 g
3092650
22231
463
4400
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 6,2 g
3092890
22232
463
Ezüst(Ag) tengeri csillag medál, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 4,3 g 3092724
22233
463
7500
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g 3092788
22235
463
Ezüst(Ag) gyűrű gránátokkal, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,2 g
3092784
22236
463
7500
Ezüst(Ag) karkötő aranyszínű középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, max: 20 cm, bruttó: 14,7 g
3092733
22237
463
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 9,24 g
3092876
22238
463
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,9 g
3092618
22239
463
Ezüst(Ag) medál borostyánnal, jelzett, 3×2 cm, bruttó: 4,7 g 3092726
22240
463
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 4,94 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF