Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 301

Ezüst (Ag) kis hamutál, kolumbiai ezüst érmékkel (1934. 50 Centavos + 1941. 10 Centavos), némi kopással, 27,2 g, d: 6,5 cm. Piros színű, cipzáras/patentos szütyőben.
22254.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, d: 12 cm, nettó: 49,8 g
22255.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) pohár "Dezső" felirattal, jelzett, m: 8,5 cm, nettó: 73,5 g
22256.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngyös díszítéssel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 14 g
22257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 6,4 g
22258.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) toll, jelzett, h: 13 cm, nem működik rendesen, bruttó: 19,7 g
22259.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) karkötő, filigrán díszítéssel, 8,2 g
22260.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) 2 pár fülbevaló, jelzett, 10,2g
22261.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Thomas Sabo ezüst (Ag) lánc és charm jelzett, eredeti dobozában 11,43 g
22262.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst(Ag) kínáló tál, jelzett, 16×11 cm, nettó: 81,4 g
22263.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

6 db ezüst (Ag) teás kanál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, 175 g
22264.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüstözött alpakka fűszertartó pár üveg betéttel (apró csorbákkal), jelzett, d: 8 cm,
22265.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF