Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3119887
22254
463
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kis hamutál, kolumbiai ezüst érmékkel (1934. 50 Centavos + 1941. 10 Centavos), némi kopással, 27,2 g, d: 6,5 cm. Piros színű, cipzáras/patentos szütyőben. 3122759
22255
463
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, d: 12 cm, nettó: 49,8 g
3122624
22256
463
14000
Ezüst(Ag) pohár "Dezső" felirattal, jelzett, m: 8,5 cm, nettó: 73,5 g 3121783
22257
463
Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngyös díszítéssel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 14 g 3121843
22258
463
3200
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 6,4 g 3092922
22259
463
Ezüst(Ag) toll, jelzett, h: 13 cm, nem működik rendesen, bruttó: 19,7 g
3066213
22260
463
3800
Ezüst (Ag) karkötő, filigrán díszítéssel, 8,2 g
3119294
22261
463
4800
Ezüst (Ag) 2 pár fülbevaló, jelzett, 10,2g 3119713
22262
463
15000
Thomas Sabo ezüst (Ag) lánc és charm jelzett, eredeti dobozában 11,43 g
3122635
22263
463
Ezüst(Ag) kínáló tál, jelzett, 16×11 cm, nettó: 81,4 g
3121352
22264
463
32000
6 db ezüst (Ag) teás kanál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, 175 g
3122602
22265
463
Ezüstözött alpakka fűszertartó pár üveg betéttel (apró csorbákkal), jelzett, d: 8 cm,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF