Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3122787
22168
463
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) hármas gyűrű, jelzés nélkül, méret: 64, nettó: 4,3 g 3122834
22169
463
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 9,1 g 3122842
22170
463
2200
Ezüst (Ag) nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 17 és 58 cm, nettó: 5,2 g 3122857
22171
463
2 b bizsu bross, szerencsepatkó, kopásnyomokkal 3117761
22172
463
Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc Mária medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,3×1,3 cm, nettó: 5,1 g 3117748
22173
463
Ezüst (Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm nettó: 3 g 3117742
22174
463
Ezüst (Ag) anker szemes óralánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 7,4 g 3117716
22175
463
Ezüst (Ag) lapos pancer karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 6 g 3117713
22176
463
Ezüst (Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 46,5 cm, nettó: 5,7 g 3117710
22177
463
Ezüst (Ag) masszív lapos, mintás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 17,6 g 3117690
22178
463
Ezüst (Ag) plasztikus ló nyelű "Stuttgart" díszkanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 13,1 g 3117683
22179
463
3400
Ezüst (Ag) angol cukorcsipesz, jelzett, h: 6,6 cm, nettó: 8,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF