Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3117488
22120
463
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) bordázott golyószemű nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 4,6 g 3119693
22121
463
Ezüst (Ag) karlánc fonott mintás. jelzett 5,65 g 21 cm 3117609
22122
463
24000
Arany (Au) 14K zománcfestett virágos fülbevalópár, jelzett, 1,1×0,9 cm, bruttó: 1,2 g 3117613
22123
463
26000
Arany (Au) 14K zománcfestett katica fülbevalópár, jelzett, 1,1×0,9 cm, bruttó: 1,5 g 3117623
22124
463
34000
Arany (Au) 14K korallköves kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,9 g
3113966
22125
463
3 pár ezüst (Ag) gyűrű jelzett össz 44,4 g m:57 3115646
22126
463
Ezüst (Ag) mintás ovális karperec, jelzett, 6,5×5,4 cm, nettó: 5,1 g 3115666
22127
463
3400
Ezüst (Ag) plasztikus levél bross, jelzés nélkül, 4,4×3,7 cm, nettó: 7,2 g 3117482
22128
463
Ezüst (Ag) fantáziaszemes áttört nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 1,5 g 3122648
22129
463
Aranyozott ezüst (Ag) bross, jelzett, 4×3,5 cm, nettó: 7,5 g
3117478
22130
463
Ezüst (Ag) áttört ovális szemű karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,3 g 3115640
22131
463
3200
Ezüst (Ag) anker szemes óralánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 8,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF