Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 301

Ezüst (Ag) bordázott golyószemű nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 4,6 g
22120.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) karlánc fonott mintás. jelzett 5,65 g 21 cm
22121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany (Au) 14K zománcfestett virágos fülbevalópár, jelzett, 1,1×0,9 cm, bruttó: 1,2 g
22122.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Arany (Au) 14K zománcfestett katica fülbevalópár, jelzett, 1,1×0,9 cm, bruttó: 1,5 g
22123.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Arany (Au) 14K korallköves kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,9 g
22124.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

3 pár ezüst (Ag) gyűrű jelzett össz 44,4 g m:57
22125.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) mintás ovális karperec, jelzett, 6,5×5,4 cm, nettó: 5,1 g
22126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) plasztikus levél bross, jelzés nélkül, 4,4×3,7 cm, nettó: 7,2 g
22127.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) fantáziaszemes áttört nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 1,5 g
22128.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) bross, jelzett, 4×3,5 cm, nettó: 7,5 g
22129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) áttört ovális szemű karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,3 g
22130.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) anker szemes óralánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 8,2 g
22131.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF