Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3046909
22108
463
40000
Jewellery and precious metal items
Szív alakú zafír 0,89 ct tanúsítvánnyal
3058938
22109
463
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, h: 14 cm, egyiken erős reszelés nyomaival, nettó: 41 g
3019469
22110
463
26000
Antik ezüst nagykanál Pozsony-Váralja, 1858 FB mesterjeggyel 69 g
3117592
22111
463
40000
Arany (Au) 14K fehérarany sokköves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g
3119718
22112
463
Thomas Sabo ezüst (Ag) lánc és charm jelzett, 11,46 g
3114921
22113
463
15000
Antik ezüst (Ag) bross, nyakkendőtű puttó figurával, jelzés nélkül. 1,87 g 6 cm
3114917
22114
463
15000
Antik ezüst (Ag) bross, gyöngyház és drágakő ékítéssel. XIX. sz. eleje 6 cm br 4,55 g
3115592
22115
463
24000
Arany (Au) 14K piros-fehér köves medál, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 1,4 g
3117605
22116
463
Arany (Au) 14K gyűszű medál, jelzett, 1,5×0,9 cm, nettó: 0,5 g 3120343
22117
463
Ezüst (Ag) foglalatos medál citrin kővel 3 cm
3117424
22118
463
4200
Ezüst (Ag) bordázott figaro nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 10,4 g
3117399
22119
463
Ezüst (Ag) áttört virágmintás bross, jelzés nélkül, 4,6×2,2 cm, nettó: 3,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF