Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 301

Ezüst (Ag) masszív pálcikás nyaklánc, jelzett. h: 47 cm, nettó: 22,3 g
22060.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,5 g
22061.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 48 cm, nettó: 37,8 g
22062.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, d: 6 cm, nettó: 50 g
22063.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) nyaklánc, 2 db, sérült, nettó: 5,4 g
22064.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 50,3 g
22065.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 53,4 g
22066.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, sérült kapocs, h: 18 cm, nettó: 4,3 g
22067.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 20 g
22068.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, d: 6 cm, nettó: 37 g
22069.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, deformációval, nettó: 24,4 g
22070.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7 g
22071.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF