Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3113385
22084
463
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő opálos kövekkel br 19,6 g
3113433
22085
463
Ezüst (Ag) karreif. köves díszítéssel, jelzett, 18,45 g 3121907
22086
463
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 34,1 g
3113393
22087
463
Ezüst (Ag) muranói üvegmozaikkal kirakott medálok 2 db össz br 9,16 g d: 17 mm 3113398
22088
463
Ezüst (Ag) medál, jelzett 5,42 g 20 mm
3113378
22089
463
Ezüst (Ag) bross. Jelzett 7,3 g 5 cm 3113367
22090
463
Ezüst (Ag) és gyöngyház medál, jelzett, br 17 g, 6 cm 3113372
22091
463
5 db ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, kövekkel, br 44,8 g 3022980
22092
463
1982 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés, jelzett, h: 17 cm, nettó: 53, g Aranyozott, kopott
3121802
22093
463
Ezüst (Ag) medál és bross, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 3 g 3121791
22094
463
Ezüst (Ag) kámeás gyűrű, jelzett, méret: állítható, bruttó: 4,8 g 3121799
22095
463
3400
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 62, nettó: 7,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF