Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3085765
22072
463
Jewellery and precious metal items
3046905
22073
463
40000
Ametiszt 18,88 ct csiszolt, tanúsítvánnyal 21,55x15,34x9,13 mm
3092586
22074
463
Aranyozott ezüst(Ag) filigrán bross, jelzett, d: 4 cm, nettó: 7,5 g 3092250
22075
463
Arany (Au) 14K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 1,3 g 3091493
22076
463
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 6,9 g 2980306
22077
463
Arany (Au) fülbevaló, 1 db, türkiz berakással, jelzéssel, bruttó: 0,4 g
2919709
22078
463
5500
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 13,1 g
2934617
22079
463
30000
Ezüst(Ag) zománcozott amulett tartó, jelzés nélkül, bruttó: 52,2 g
3039017
22080
463
5500
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g
3058952
22081
463
Ezüst(Ag) karkötő "Rózsi" felirattal, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3 g 2934601
22082
463
24000
3061075
22083
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF