Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 301

22012.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g
22013.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

22014.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

14K fehérarany gyűrű 028 ct opállal és gyémántokkal 0,3ct, jelzett, 1,96 g, m:57 tanúsítvánnyal
22015.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

22016.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

22017.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag) kínáló, jelzett, kopással, d: 28 cm, nettó: 633g
22018.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22019.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst (Ag) barokkos díszítésű kétfüles talpas kínáló, tál nélkül, m: 22 cm, nettó: 293 g
22020.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm
22021.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

22022.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Arany (Au) 14K ovális karperec, jelzett, 6,9×5,7 cm, nettó: 9,3 g
22023.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF