Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3038778
22012
463
160000
Jewellery and precious metal items
3023222
22013
463
130000
18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g 3029218
22014
463
120000
3085760
22015
463
130000
14K fehérarany gyűrű 028 ct opállal és gyémántokkal 0,3ct, jelzett, 1,96 g, m:57 tanúsítvánnyal
3029201
22016
463
110000
2764273
22017
463
110000
3115120
22018
463
120000
Ezüst (Ag) kínáló, jelzett, kopással, d: 28 cm, nettó: 633g
3045730
22019
463
120000
Ezüst (Ag) empire stílusú cukordoboz. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott. 360g 13x12x12 cm
3117848
22020
463
100000
Ezüst (Ag) barokkos díszítésű kétfüles talpas kínáló, tál nélkül, m: 22 cm, nettó: 293 g 2940292
22021
463
70000
Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm 2842560
22022
463
80000
3117577
22023
463
160000
Arany (Au) 14K ovális karperec, jelzett, 6,9×5,7 cm, nettó: 9,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF