Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 4... https://www.darabanth.com/de/463-Fernauktion/463.0/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~2000002/Ezust-Ag-art-deco-talca-jelzett-dianas-jelzessel-mesterjegyes-GM-437-g-d29-cm~II2940292
2940292
22021
463
70000
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm
: nagy_andras