Bücher: Religion

Zahl der Lose: 119

Joseph Pohl: Manuductio ad historiam ecclesiasticam. Pars Prima Viennae, 1753. Trattner. 916p. Kiadói egészbőr kötésben. sarkokon sérülésekkel.
20567.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

20568.

Rufpreis:
8 000 HUF

Városy Gyula: A katholikus iskolaügy Magyarországban. I-II. köt. I. köt.: A magyar katholikus alapítványok jogi természete különös tekintettel a katholikus iskolaügy körül ujabb időben felmerült téves nézetekre. II. Literae Authenticae. Kalocsán, 1882, (Bp., Athenaeum-ny.), 44+XXII+1+192+2+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel.
20569.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iszlám. Művészet és építészet. Bp., 2005, Vince. Színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
20570.

Rufpreis:
5 000 HUF

20571.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borda Lajos: Dupla kávé - vitairat (Katolikus vélemény) Zebegény, 2020. Borda Antikvárium. 96 + (2) p. Kiadói papírborítóval. Csak 396 példány
20572.

Rufpreis:
4 000 HUF

20573.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bita Dezső: Egyházi beszéd melyet Borbély Kornél Kálmán pannonhegyi sz.ben r. áldor s a Szent Ágostonról nevezett bécsi fönsöbb áldozár intézet tagjának első sz. mise áldozatja alkalmával mondott Rév-Komáromban, mondott - - , ... Rév-Komáromban, karácson hó 26-án 1858. Bécs, 1858, Mechitáristák betűivel, 15 p. Papírkötés, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.   Bita Dezső Ferenc, O.S.B. (1831-1922) római katolikus pap, bencés szerzetes, hittudós, szentszéki ülnök, irodalomtörténész, egyetemi tanár.
20574.

Rufpreis:
3 000 HUF

20575.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Révész Imre: A magyarországi reformált egyház számára egyházi főhatósággal felállítani szándékolt konventről. Különnyomat. Debreczen, 1875, Nyomtatott Város Könyvnyomdájában, 4+58 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, javított gerinccel.
20576.

Rufpreis:
2 800 HUF

Aranyszájú Szent János: A papi méltóságról. Ford.: Bölcsekei Lajos. Szeged, 1928,Hírlapkiadó, 164 p. Kiadói papírkötés.
20577.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes könyvtétel, 5 db:   Huttkay Lipót: A szellem egyéniségéről példában. Tanulmány. Eger, 1908, Érseki Lyceumi-ny. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, rajta kis hiánnyal.;   Erdős József: Theológia az egyetemben. Dékáni beszéd. Debrecen, 1914, Hoffmann és Kronovitz, 11 p.;   Klasszikus kánonok. Összeáll. és magyarázó jegyzetekkel: Molnár Antal. Bp., 1961, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;   Péterffy Gedeon: Biblikus tételek vázlatai. Kézirat gyanánt. hn., én.,Angolkisasszonyok Tanérképző Főiskolája, 32 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.;   Közi-Horváth József: Proletárok megváltása. XI. Pius pápa "Quadragesimo anno..." kezdetű körleveléről. Bp.,(1936),Actio Catholica Országos Elnöksége. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;
20578.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF