Városy Gyula: A katholikus iskolaügy Magyarországban. I-II. köt. I. köt.: A magyar katholikus alapítványok jogi természete különös tekintettel a katholikus iskolaügy körül ujabb időben felmerült téves nézetekre. II. Literae Authenticae. Kalocsán, 1882, (Bp., Athenaeum-ny.), 44+XXII+1+192+2+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel.
Meszlényi Antal: Az egyház a forradalmak korában. A szerző, Meszlényi Antal (1894-1984) egyháztörténész, kanonok, az esztergomi főszékesegyházi káptalan nagyprépostja által DEDIKÁLT példány. A keresztény egyház története VII. 2. kötet. Bp.,1941, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, sérült, javított papír védőborítóban.
Bita Dezső: Egyházi beszéd melyet Borbély Kornél Kálmán pannonhegyi sz.ben r. áldor s a Szent Ágostonról nevezett bécsi fönsöbb áldozár intézet tagjának első sz. mise áldozatja alkalmával mondott Rév-Komáromban, mondott - - , ... Rév-Komáromban, karácson hó 26-án 1858. Bécs, 1858, Mechitáristák betűivel, 15 p. Papírkötés, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel. Bita Dezső Ferenc, O.S.B. (1831-1922) római katolikus pap, bencés szerzetes, hittudós, szentszéki ülnök, irodalomtörténész, egyetemi tanár.
Révész Imre: A magyarországi reformált egyház számára egyházi főhatósággal felállítani szándékolt konventről. Különnyomat. Debreczen, 1875, Nyomtatott Város Könyvnyomdájában, 4+58 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, javított gerinccel.