Bücher: Religion

Zahl der Lose: 119

Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 2. köt. Bp., 1940., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben 277p Borítón foltokkal
20615.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Ambrus: Koppi Károly működése. Palaestra Calasanctiana. A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 34. sz. Szeged, 1940, (Juhász István-ny.) Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal.   Koppi Károly (1744-1801) történetíró, egyetemi tanár, piarista szerzetes.
20616.

Rufpreis:
1 600 HUF

20617.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelentés a nagybányai reformált egyház 1900. 1901. 1902. állapotáról. Első füzet. Kiadja Egyháztanács. Nagybánya, 1903, Morvay és Undy-ny., 18 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal.
20618.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fazekas Csaba: Nyolc évtized a miskolci református egyház történetéből, 1918-1998. Miskolc, 1999. Kiadja a Magyar Kálvin Szövetség Miskolci Tagozata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
20619.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsihovics Ferenc: Szentek élete. IV. része, III. füzet. Eger, 1879, Érseki Lyceum. 193-288p. Papírborítóval Fametszetű szövegközti illusztrációkkal
20620.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára.IV. köt. Bp. 1933. Szent István Társulat. Korabeli félvászon kötésben
20621.

Rufpreis:
1 600 HUF

20622.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pór Antal: Aeneas Sylvius. II. Pius pápa. Élet- és korrajz. Bp., 1880. Szent-István-Társulat. (12)+384p. (Házi könyvtár. XXXIII.) Kiadói papírborítóban. Hiányos gerinc, szétvált fűzés. Felvágatlan.
20623.

Rufpreis:
1 600 HUF

Neumann, Karl Johannes:: Der römische Staat und die allgemeine Kirche bis auf Diocletian. Erster Band. 334p. Leipzig, 1890. Veit & Comp. Korabeli félvászon kötésben.
20624.

Rufpreis:
1 600 HUF

Paulik János: Emlék a viharos időkből. Egyházi beszédek, melyeket az 1914. évi világháború idején a nyíregyházi ev. templomban tartott.. Nyíregyháza, 1915. K.n. Kiadói, tűzött papírkötés. Kissé foltos, ragasztott állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel, néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.
20625.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF