Horváth Ambrus: Koppi Károly működése. Palaestra Calasanctiana. A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 34. sz. Szeged, 1940, (Juhász István-ny.) Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal. Koppi Károly (1744-1801) történetíró, egyetemi tanár, piarista szerzetes.
Jelentés a nagybányai reformált egyház 1900. 1901. 1902. állapotáról. Első füzet. Kiadja Egyháztanács. Nagybánya, 1903, Morvay és Undy-ny., 18 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal.
Fazekas Csaba: Nyolc évtized a miskolci református egyház történetéből, 1918-1998. Miskolc, 1999. Kiadja a Magyar Kálvin Szövetség Miskolci Tagozata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
Neumann, Karl Johannes:: Der römische Staat und die allgemeine Kirche bis auf Diocletian. Erster Band. 334p. Leipzig, 1890. Veit & Comp. Korabeli félvászon kötésben.
Paulik János: Emlék a viharos időkből. Egyházi beszédek, melyeket az 1914. évi világháború idején a nyíregyházi ev. templomban tartott.. Nyíregyháza, 1915. K.n. Kiadói, tűzött papírkötés. Kissé foltos, ragasztott állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel, néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.