Bücher: Religion

Zahl der Lose: 119

20591.

Rufpreis:
2 000 HUF

Giordano Giovanni Battista: Prediche. 6. kötet. Torino, 1904, S. Giuseppe degli Artigianelli. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, címlapon címke maradvánnyal. Csak a 6. kötet!
20592.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szent Biblia, azaz Istennek Ú és Új Testamentomában foglaltatott egész Szentírás. Fordította Károli Gáspár. Kőszeg, 1842, Reichard Károly. Átkötött félvászon-kötésben, rossz, sérült, széteső állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel, kijáró, sérült lapokkal, körbevágott: nem látni az oldalszámokat (hiányos/teljes?)
20593.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Missale Romanum. Turonibus, 1954, Sumptibus et Typis Mame. Latin nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötés, papír védőborítóban, aranyozott lapélekkel, tokban, kissé kopott, kissé szakadt borítóval. + Breviarium Romanum. Tomus Alter. Taurini [Torino], 1961, Marietti. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, két szakadt lappal, laza fűzéssel.
20594.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schüch Ignác: A lelkipásztorkodástan kézikönyve. I. köt. Ford: a győri nagyobb papnevelő Sz. Imre-Egyesületének tagjai. Győr, 1910, Győregyházmegye Könyvsajtója, XIV+2+494 p. VI. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20595.

Rufpreis:
1 800 HUF

Denis Saurat: A vallások története. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötésben.
20596.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szent Biblia azaz Istennek és új testamentomában foglatatott egész szent írás. Fordította Károli Gáspár.Budapest, 1910, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, gerincen kis sérüléssel
20597.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szimonidesz Lajos: Jézus és Mária ereklyéi I-II. (2 kötetben). Bp., (1933), Buschmann Ny.. Kiadói papírkötés, gerinc és borító foltos és sérült, 2. kötet hátsó borítója elvált a könyvtesttől, első néhány lap alján ázásnyommal és jobb alsó sarkában kisebb hiánnyal, utolsó néhány lap tetején apró szakadással, régi tulajdonosi névbélyegzőkkel.
20598.

Rufpreis:
1 000 HUF

Áts Benjámin: A hétfájdalmu Boldogságos Szüz Mária nyomait követőknek mennybe vezető Arany Koronája, azaz: a mennyei fényességgel ragyogó Isten szent Anyjához ébresztő imádságos és énekeskönyv. Pest 1872. Bucsánszky. 1t + (5) + 432p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben.
20599.

Rufpreis:
1 200 HUF

20600.

Rufpreis:
2 400 HUF

Webster J. Macdonald: Magyarországi Szent Margit skót királyné. A Pápai Református Theológiai Akadémia Kiadványai 15. sz. Pápa, 1935, Főiskolai Nyomda, 1 t.+13+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt. borítóval, az utolsó 2 lapon kis sérüléssel, a lapok felső sarkain világos folttal.
20601.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vegyes templommal kapcsolatos tétel, 3 db:   Tóth László: A jubileumi búcsú kihirdetése Magyarországon 177-ban. Különlenyomat. Bp., 1928, Római Magyar Történeti Intézet, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 56 p. Magyar és német nyelven.;   Jajczay János: Küzdelem a templom szépségéért. Különlenyomat. Bp., 1943, Pallas-ny., 18 p. Kiadói papírkötés.;   A nyírbátori minorita-templom. Bp., 1925, Stephaneum, 1 p.+7 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;
20602.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF