Bücher: Religion

Zahl der Lose: 119

20603.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vanyó Tihamér: Az egyháztörténész szemhatára. Különlenyomat. Pannonhalma, 1943, (Stephaneum-ny.), 47+1 p. Kiadói papírkötés.
20604.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Győző: Wimmer Gottlieb Ágost, Felsőlövő nagy papja. Bp., 1910, Luther-Társaság. 64. p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón szakadással, előzéklap, címkép és címlap kissé foltos.
20605.

Rufpreis:
2 400 HUF

Augustinus de Roskovany: Monumenta catholica pro independentia potestatis ecclesiasticae ab imperio civili 3. kötet. 837p. Korabeli aranyozott félvászon kötésben
20606.

Rufpreis:
2 000 HUF

20607.

Rufpreis:
2 400 HUF

20608.

Rufpreis:
2 000 HUF

20609.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
20610.

Rufpreis:
1 200 HUF

20611.

Rufpreis:
1 000 HUF

Könözsy Lajos: Bölcselketi vázlatok. Bp., 1947, Actio Catholica Országos Elnöksége (Hittudományi Akadémiák),(Korda-ny.), 80 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20612.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrődy László: Életet Krisztusért. Kaszap István élete (1916-1935.) Bp., 1941, Manréza. Harmadik, új imameghallgatásokkal bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20613.

Rufpreis:
1 400 HUF

20614.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF