Bücher: Religion

Zahl der Lose: 119

Karol Wojtyla [II. János Pál pápa]: A hit Keresztes Szent János szerint. Bp., 1991. Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20555.

Rufpreis:
1 800 HUF

Prohászka Ottokár: Modern katholicizmus. Bp., 1907, Szent István-Társulat, 71+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20556.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csávossy Elemér: Túlvilági valóságok és szociális problémák. Cikkek és beszédek. Bp., 1938, Korda Rt., 236+(2) p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal. A címlapon Meixner Emilné névbejegyzésével.
20557.

Rufpreis:
1 200 HUF

Prohászka Ottokár: Világosság a sötétségben. Bibliotheca Vitae - Az Élet Könyvei. Bp., 1914, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 2 sztl. lev.+ 314+(2) p. Első kiadás. A borító és a címlap Zádor István munkája. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a borítón kisebb foltokkal, az elülső szennylap sérült, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel, ex libris-szel.
20558.

Rufpreis:
1 400 HUF

Két könyv a katholikus legényegyletről. II. rész: A katholikus legényegylet magyar földön. Házi Könyvtár LV. Bp., 1887, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, szétvált könyvtesttel, kissé szakadt borítóval. Felvágatlan példány!
20559.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kempis Tamás: Krisztus követése. Ford.: Jelenits István. A fordító, Jelenits István által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Ecclesia. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20560.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horn Emil: Szent Erzsébet befolyása a társadalomra. Ford.: Dr. Walter Gyula. Esztergom, 1914, Laiszky János-ny., 149+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.
20561.

Rufpreis:
1 200 HUF

Miriam. A Keresztrefeszített Jézusról nevezett Mária nővér, betlehemi sarútlan kármelita szerzetesnő csodálatos élete 1846-1878. Keszthely, 1934, Sarútlan Kármelita Zárda, 97+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. A címlapon Meixner Emilné névbejegyzésével.
20562.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Ford.: Dr. Czékus Géza. III. kiadás. Bp., [1937], Korda Rt., 1 (kihajtható) t.+ 117 p.+ 5 (fekete-fehér képek) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó két lap kijár. Az előzéklapon Meixner Emilné névbejegyzésével.
20563.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Márk Ferencz: Zwingli Ulrich élete és reformátori működése. Születésének négyszázados emlékére. Bp., 1884. Hornyánszky Viktor Sajtója. Fűzött, sérült, foltos papírkötésben, jegyzetekkel, egyik lapon gyerekrajzzal.
20564.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldog Elréd: A lelki barátságról. Latin eredetiből magyarra fordította Henkey-Hönig Károly Dr. Miskolc, 1943. Vucskics István Könyvnyomdája kiadásában. Kiadói, sérült papírkötésben, laza kötéssel. Ajándékozási sorokkal.
20565.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Petruch Antal: Jézus Szíve apostola. P. Biró Ferenc S. J. emlékezete. Bp., 1942, Jézus Szíve Népleányai Társasága, 278 p.+ 10 (fekete-fehér képek) t. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, az előzéklapon Meixner Emilné névbejegyzésével.
20566.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF