Tóth Tihamér: Hiszek Jézus Krisztusban! Szentbeszédek, melyeket a Pázmány-Egyetem templomában elmondott Tóth Tihamér. (Dedikált.) Budapest, 1932. ("Élet" Irodalmi és Nyomdai Rt.) 444 + [8] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Benne hiszek, Szerinte élek, - és Nála örökre boldog leszek! Dr. Tóth Tihamér. Budapest 1932. ápr. 24." Az utolsó, számozatlan leveleken Tóth Tihamér ifjúságnak szánt könyveinek hirdetése - köztük ,,A tiszta férfiúság", a ,,Dohányzol?" és a ,,Ne igyál!" című művek reklámjával. A markáns hangú katolikus szerző írásai német, olasz, litván és flamand nyelven is megjelentek. Aranyozott korabeli egészvászon kötésben.
Bujdosásnak emlékezetköve. Melyet az örökké való halmok kivánságának a Krisztus Jézus szentséges nevének legfelségesebb dicséretére szép imádságok faragás nélkül való drága köveiből összerakott egy bujdosó a maga szivében. Pesten, 1869, Bucsánszky Alajos, 220+(4) p. Korabeli félbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel.
Elisabeth Elliot: Magányosság. (Aláírt!) Bp., 1992, Primo - Evangéliumi Kiadó. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel. A szerző, Elisabeth Elliot (1926-2015) keresztény író és előadó, misszionárius által aláírt példány.
Hungarica Das K. K. Patent Vom 1 September 1859: Als Mystification Des Protestantismus In Ungarn. Hamburg, Hoffmann und Campe. 138p. Kiadói papírborítóval. első néhány lap sérült.
Emlékkönyv a magyar piarista rendtartomány háromszázéves jubileumára. Szerk.: Balanyi György, és Lantos Zoltán. Bp.,1943,Budapesti Piarista Diákszövetség,(Stephaneum-ny.), 430 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés kissé foltos
Dvihally Géza: Rerum novarum. XIII. Leo pápa szociális és társadalomujitó szózatának hatása Szent István magyar birodalmában 1891-1941. [Bp., 1941.] Rerum Novarum Emlékbizottság,(Arany János-ny.), 143+1 p.+ 1 t. Szövegközti fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
4 db vallási témájú könyv: Liziői Szent Teréz önéletrajza. Keszthely, 1943, Sarutlan Kármelita Zárda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, részben laza fűzéssel. + Nánássy László Dezső - Pataki Károly: Konnersreuthi Neumann Teréz az orvostudomány és a bölcselet világánál. Sopron, 1932, Lourdes folyóirat (Vitéz Tóth Alajos-ny.) Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + Dr. Dombi Márk: Szent Gertrúd. Az isteni szeretet követe. Bp., 1939, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült fűzéssel, helyenként foltos lapokkal. + Balogh Albin: Szent Quirinus vértanu püspök. Rákospalota, 1935, Szalézi Művek. Kiadói papírkötés.
5 db vallási témájú könyv: P. Tissot József: Hibáink jórafordításának művészete. Ford.: Uhl Antal. Bp., 1931, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + Jézus szent gyermeksége művének évkönyve. Magyarországi kiadás. Esztergom, 1910, Szent Gyermekség Műve. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval. + P. Ernő: Elmélkedések a Boldogságos Szűz Máriáról. Keszthely, 1936, Magyar Kármelita Rendtartomány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. + P. Csávossy Elemér: Egy sír a Duna fölött. Bp., 1939, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a fűzéstől részben elváló borítóval. + Zakar András: Tihamér püspök élete ahogyan kortársai látták. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
Magyar Katolikus Almanach. I. évf. Szerk.: Gerevich Tbior, Lepold Antal, Zsembery István. Bp., 1927, Országos Katolikus Szövetség (Stephaneum-ny.), 831 p. Oldalszámozás kívüli képtáblákkal és szövegközi, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel