Bücher: Religion

Zahl der Lose: 119

Horn Emil: Magyarországi Szent Erzsébet életrajza. A Francia Akadémia által koszorúzott mű. Dr. Rada István fordítását a 24.-ik francia kiadás után átdolgozta: Várdai Béla. Dr. Serédi Jusztinián bíboros hercegprímás, esztergomi érsek előszavával. Bp.,[1931.], Szent István-Társulat, 1 t.+203 p.+12 t.+ 2 (genealógiai táblák) t.  Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkenyomokkal.
20543.

Rufpreis:
2 800 HUF

Esto Vir írta és kiadja a Pesti Főiskolai Sz. Imre kollégium elöljárósága. Bp., 1927. Élet. 87p. Kiadói papírkötésben
20544.

Rufpreis:
2 000 HUF

A flamand hóráskönyv. Az Országos Széchényi Könyvtárban őrzött gent-brüggei kódex hasonmás kiadása. Bp., 1986, Helikon (Kner-ny.), 219+3 p. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói aranyozott műbőr-kötés,kiadói papírtokban, jó állapotban.
20545.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horae Beatae Mariae Virginis. I-II. köt. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói műbőr-/papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20546.

Rufpreis:
1 400 HUF

Schütz Antal: Őrség. Bp.,1936, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
20547.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kersek, J. K.: Die heilige Glocke zur frühen Andacht. Sammlung gewählter Gebete und Andachten für katholische Christen jeden Standes. Wien, é.n., Fr. Grottenbief's Verlag. Német nyelven. Korabeli, dekoratív keménykötésben, aranyozott lapélekkel, viseltes, a könyvtesttől különvált borítóval.
20548.

Rufpreis:
1 400 HUF

El-Bahay El Holy: Al Siyam. "Fasting". Essentials of Islam series. hn.,én., The Supreme Council for Islamic Affairs A. R. E. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20549.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szűz anya örömei a Bakács-kápolnában. Ima- és énekkönyv. Esztergom, 1932, Főszékesegyházi Plébániahivatal (Buzárovits Gusztáv-ny.), 200+(2)+IV p. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
20550.

Rufpreis:
1 400 HUF

P. Charles S. J.: Isten közelében. Elmélkedések. III. kötet. Ford.: Gálffy László S. J. Bp., 1926, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Tóth Tihamér: A szenvedő és győzedelmes Krisztus. Szentbeszédek, melyeket a Pázmány-Egyetem templomában elmondott: Dr. - -. Bp.,1934., "Élet". Kiadói papírkötés.
20551.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Biró Ferenc: Ember vagyok... szenvednem kell! + P. Petruch Antal: P. Biró Ferenc S. J. Bp., 1943, Korda Rt., 78+(2) p.; 55+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, mindkét kötetben Meixner Emilné névbejegyzésével.
20552.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dér Ákos: Életforrás. A Jézus Szíve-tisztelet Alacoque Szent Margit iratai alapján. Sajtó alá rendezte és előszóval ellátta: P. Zsiros Ferenc S. J. Bp., 1938, Jézus Szíve Szövetség. Kiadói egészvászon-kötés.
20553.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kis Ervin: Origenész. DEDIKÁLT! Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
20554.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF