Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 59

Az élők világa. Növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza és Mágocsy-Dietz Sándor. II. rész. A Műveltség Könyvtára. Bp., [1907], Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 416-736 p.+ 12 (részben színes) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
20133.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Müller Vilmos: Csodatevők. Hatvankét képpel. Az otthon könyvtára. Budapest, é.n. ,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés. (Orvosi esetek , felfedezések)
20134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maeterlinck, Maurice: A termeszek élete. Ford.: Szlochányi Károly. Bp., é.n. (cca 1945), Franklin-Társulat, 113+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés. "A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 137. sz. kiadványa" ex libris-szel.
20135.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schnack, Friedrich - Hübner, Jacob: Das kleine Schmetterlingsbuch. Insel-Bücherei Nr. 213. Leipzig, 1956, Insel-Verlag, 47+(1) p. Az 5-28. oldalak között egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20136.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. III.-IV. köt. (egy köteteben) Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp., [1941], "Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről" kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval. Csak a III.-IV. kötet!
20137.

Rufpreis:
1 000 HUF

A.L. Benton: Der Benton-Test. Heft 2. Bern-Stuttgart, 1961. Verlag Hans Huber. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötésben.
20138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rohracher Hubert: Karakterológia. Ford.: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa, 160 p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, aláhúzásokkal.
20139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Oels, Walter: Pflanzenphysiologische Versuche. Für die Schule zusammengestellt von - - . Braunschweig, 1892, Friedrich Vieweg und Sohn, XVI+80+(4) p. Szövegközi illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
20140.

Rufpreis:
1 000 HUF

20141.

Rufpreis:
1 000 HUF

20142.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tolnai: Orvos a családban. Orvosi lexikon. I., III. és IV. kötet.. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel, színes ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, I. kötet erősen sérült gerinccel és kötéssel, IV. kötet gerince kissé sérült.
20143.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF