20140.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Oels, Walter: Pflanzenphysiologische Versuche. Für die Schule zusammengestellt von - - . Braunschweig, 1892, Friedrich Vieweg und Sohn, XVI+80+(4) p. Szövegközi illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.