Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Az élők világa. Növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza és Mágocsy-Dietz Sándor. II. rész. A Műveltség Könyvtára. Bp., [1907], Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 416-736 p.+ 12 (részben színes) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg