Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 59

Szarvasházi Judit (szerk.): Patikai emlékek - Fatégelyek. Bp., 2003, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés.
20109.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Hortobágyi Tibor (szerk.): Baktériumok - mohák. I kötet. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Színes gombatáblákkal. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
20110.

Rufpreis:
2 400 HUF

Otto Fischer: Theoretische Grundlagen für eine Mechanik der Lebenden Körper. Matematischen Wissensachften Band XXII. Leizpig-Berlin, 1906, B. G.Teubner. 4 kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20111.

Rufpreis:
2 800 HUF

Az időjárási táviratok kézikönyve. Bp., 1938, M. Kir. Országos Meteorológiai és Földmágnesességi Intézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
20112.

Rufpreis:
2 000 HUF

20113.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szinák János, Veress István: Harci kutyák, Őrző-védő ebek. Az egyik szerző, Veress István (1932-) író, újságíró, szerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 2000, Dunakanyar. 125 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Retau O.: Az önmegóvás. Az idegrendszer és a nemzőszervek önfertőzés és kicsapongás okozta betegségeinek és a tehetetlenség biztos és alapos gyógyítása. Bp., 1901. Kiadói papírkötés, ázott, foltos, sérült.
20115.

Rufpreis:
2 000 HUF

20116.

Rufpreis:
2 400 HUF

Helmholtz, [Hermann]: Népszerű tudományos előadások. 1-2. füzet. [Egy kötetben]. Ford.: B. Eötvös Loránd és Jendrassik Jenő. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata VI. köt. Bp., 1874, Kir. M. Természettudományi Társulat, XI+(1)+389+(3) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sarokhiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal, "I. Alsó Ausztriai magyar munkásképző egylet fiókja" bélyegzőkkel.
20117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon Tamás (szerk.): Magyarország és a világűr. Bp., 2021, MANT-MCC Press. 215 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, első kötéstábla és védőborító jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
20118.

Rufpreis:
2 000 HUF

20119.

Rufpreis:
1 200 HUF

20120.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF