Otto Fischer: Theoretische Grundlagen für eine Mechanik der Lebenden Körper. Matematischen Wissensachften Band XXII. Leizpig-Berlin, 1906, B. G.Teubner. 4 kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.