Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3094554
20121
461
Books: Natural sciences, Medicine
Humboldt, [Alexander von]: Kosmos. W. Bölsche előszavával. Ford.: Fülöp Zsigmond. I-II. köt. Bp., [1925], Athenaeum, 215+(1) p.; 178 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. 3029090
20122
461
Dean Hamer - Peter Copeland: Génjeink. Miért fontosabbak, mint hinnénk? Osiris Könyvtár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés. 3053784
20123
461
Tóth Gábor: Allergia- és Candida-kalauz. Pilisvörösvár, 2003, Pilis-Vet Bt. Kiadói papírkötés. 3091678
20124
461
Öveges József: Kísérletek könyve. Hogyan tanuljunk fizikát? 500 egyszerű fizikai kísérlet. Jets György illusztrácóival. hn.,én., Anno - I.M.D. Kiadói papírkötés. 2397632
20125
461
3047451
20126
461
3097696
20127
461
Elsenhans, Th.: Psychologie und Logik zur Einführung in die Philosophie. Leipzig, 1909, Göschen. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2943018
20128
461
Állattani szótár a középiskolák számára. Összeáll.: Lendvai János. Bp., 1910, (Franklin-ny.), 103 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként lapszéli ázásnyomokkal. 3033824
20129
461
Pszichológia szöveggyűjtemény. 2001, Bp., Semmelweis, kiadói papírkötés.
3061288
20130
461
Gyógyszerész Továbbképzés 10. szám: Horváth Dénes - Nikolics Károly: Mérés, oldás, szűrés. Bp., 1955., "Művelt Nép". Kiadói papírkötés.
2815881
20131
461
700
3019633
20132
461
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF